NOTEIKUMI

1. KĀ REZERVĒT?

1.1. Rezervāciju interneta veikalā var veikt jebkurš klients, un rezervācijas noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

1.2. REZERVĀCIJAS VEIKŠANA VĒL NENOZĪMĒ, KA ESAT VEICIS PASŪTĪJUMU PAR PRECES IEGĀDI VAI IEGĀDĀJIES PRECI, TĀ TIKAI GARANTĒ, KA JŪSU IERAŠANĀS BRĪDĪ REZERVĒTĀ PRECE REZERVĒTAJĀ DAUDZUMĀ UN SORTIMENTĀ BŪS PIEEJAMA ATTIECĪGI IZVĒLĒTAJĀ TIRDZNIECĪBAS VIETĀ. 

2. REZERVĀCIJAS

Rezervāciju var veikt: jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā. Rezervāciju apstrāde notiek darba dienās no 10.00 līdz 16.00. Veicot rezervāciju citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā.

2.1. Solis – izvēlaties preci

2.2. Solis – pievienojat preci rezervāciju grozam
2.3. Solis – aizpildāt rezervēšanas formu un spiežat Turpināt un Apstiprināt rezervāciju

Preces ir iespējams sānemt mūsu birojā.

3. APMAKSAS VEIDI

Par rezervētajām precēm ir iespējams norēķināties veicot pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

Privātpersonām

Apmaksa ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ienākusi mūsu kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķina/pavadzīmes oriģinālu.

Juridiskām personām

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, ja vien nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz citus apmaksas nosacījumus. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķina/pavadzīmes oriģinālu.

4. DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot rezervāciju, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja rezervāciju un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

PRIVĀTUMS

Personas datu aizsardzības atruna

emedsport.lv (SIA “Medsport”) interneta veikalā pircējs ar savu piekrišanu sniedz savus personas datus, lai varētu noslēgt distances līgumu preces iegādei.

Pircējs emedsport.lv reģistrējas, lai noslēgtu distances līgumu un norādītu savu preces piegādes adresi, e-pasta adresi tālākas informācijas saņemšanai, kas attiecas uz pirkumu, kontakta telefona numuru. Personas kods reģistrācijai emedsport.lv nav nepieciešams un netiek prasīts. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto datu pareizību un emedsport.lv pircēja sniegtos datus nepārbauda.

Pircējs sniedzot savus datus emedsport.lv un piekrīt, ka emedsport.lv šos datus apstrādā, lai reģistrētu pircēju kā interneta veikala lietotāju un sniegtu viņam atbilstošus pakalpojumus.

Bez pircēja piekrišanas nekādi dati netiek reģistrēti, par ko pircējs apliecina to pie reģistrācijas emedsport.lv.

emedsport.lv neizpauž pircēja datus un datus par veiktajiem pirkumiem trešajām personām.